Junior Account Manager
Junior Account Manager bij Studio Zelden
Studio Zelden is een creative production house dat zich richt op het bedenken en produceren van creatieve content. Voor ons account team zijn wij per direct op zoek naar versterking van een fulltime Junior Account Manager met met 0 tot 2 jaar werkervaring. Je komt terecht in een jong en snelgroeiend bedrijf, met als hoofdlocatie een vestiging in Zaandam. We hebben wij twee volwaardige studio’s inclusief set design, gear, edit suite, werkplekken en een aantal professionele keukens waardoor wij elke dag een heerlijke lunch verzorgd krijgen.
De functie:
Voor de functie van Junior Account Manager bij Studio Zelden heb je affiniteit met digital content en campagnes. Je werkzaamheden bestaan uit het behandelen van de leads, business development en het servicen van onze huidige klanten en het ondersteunen van onze Account Manager. Je staat aan het begin van je carrière en bent enorm leergierig en nieuwsgierig. Je kan goed overweg met keynote om ervoor te zorgen dat onze (potentiële) klanten een goed opgemaakte en informatieve decks krijgen. Daarbij heb je goede communicatie skills en deins je er niet voor terug om klantcontact te hebben. Studio Zelden is op zoek naar een Junior Account Manager waar zowel het bedrijf als onze klanten een langdurige relatie mee aan kunnen gaan.
Ons verlanglijstje:
-
Als Junior Account Manager bij Studio Zelden zullen je werkzaamheden variëren maar ligt de focus op het behandelen van onze leads en het maken van voorstellen.
-
Je ondersteunt de Account Manager in haar dagelijkse taken zoals het maken van offertes, overall projectmanagement en het voeren van sales gesprekken.
-
Je beschikt over HBO-werk en -denkniveau
-
Je bent communicatief sterk in woord en geschrift. Dit geldt voor zowel de Nederlandse als de Engelse taal.
-
Je werkt met plezier aan een presentatie met een mooi vormgegeven en logisch opgebouwde sales pitch.
-
Je benadert met plezier en ambitie potentiële klanten en introduceert ze met Studio Zelden.
-
Je kunt goed plannen en organiseren
-
Je bent een plezier om mee te werken en bent goed met zowel klanten als collega’s. Je weet hoe je mensen kan inspireren om een stapje extra te zetten.
-
Wanneer je ervaring hebt in social campagnes en/of performance marketing is dat een pre.
We bieden jou:
-
Een unieke kans om te werken aan high-end beeldproductie
Een brede basis aan toffe klanten (bijv: Swapfiets, Lipton, BWM, Nike, Adidas, Bugaboo, Praxis en Hema); -
Een breed scala aan verantwoordelijkheden en hoge mate van eigen verantwoordelijkheid op projecten;
-
Marktcomfort salaris;
-
Heel ambitieus en gezellig team;
-
Gevarieerde producties (bijv: fotoshoots, filmshots)
-
Mixed mediaproducties (bijv: CGI 3D animaties);
-
Dagelijks een lekkere lunch en gezellige vrijmibo’s;
-
Nieuwe locatie in Zaandam van 700m2 waar veel in ontwikkeling is.